Jūsų iniciatyvos

2012-11-14
Vilniaus Užupio gimnazijos 1 a klasės komanda imasi iniciatyvos jaunimo abejingumą ir nuobodulį įveikti pačių sukurtu filmu „Gatvės kultūra“.  Komandos nariai Agnė R., Vaida S., Martyna M., Diana T. ir Kotryna V. įsitikinę, kad paauglių gyvenimas taptų įdomesnis ir turiningesnis, jeigu jie plėstų akiratį ne tik ruošdami pamokas, bet ir domėdamiesi tuo, kas vyksta čia pat, už lango. Anot iniciatorių, susipažinę su gatvės kultūros reiškiniu jaunuoliai drąsiau imtųsi iniciatyvos veikti pozityviai ir kūrybingai,...
2012-11-09
Prienų rajono Balbieriškio pagrindinės mokyklos dešimtokų komanda, sugalvojusi sau pavadinimą „Dream Team“ imasi iniciatyvos įkurti mokykloje poilsio erdvę. Bičiuliams tokia idėja kilo nuobodžiai leidžiant pertraukas ant mokyklos palangių ir laiptų: „Turime jaukią renovuotą mokyklą, – rašo jie registracijos anketoje, – tačiau joje nėra jokios mokinių poilsiui skirtos erdvės. Pertraukų metu tenka sėdėti ant palangių arba laiptų. Norime sukurti poilsio erdvę mokiniams.“ Ir kaipgi ją kurs?
2012-11-09
Šiaulių Didždvario gimnazijos moksleiviai (14–16 m.): Rūta Vaitkevičiūtė, Modesta Blunskytė, Evelina Venckutė, Austėja Borusaitė, Milda Jokubauskytė ir mokytoja Giena Kubiliūtė – imasi iniciatyvos padėti beglobiams gyvūnams.  Tiek daug beglobių gyvūnų šlaistosi gatvėse ir kiemuose, kad sunku nepastebėti problemos. Todėl moksleiviai nori savo rankomis prisidėti prie sprendimo.
2012-11-09
Trakų rajono Paluknio „Medeinos“ vidurinės mokyklos moksleivė Evelina (14–16 m.) imasi iniciatyvos įkurto mokykloje radijo tašką.  Ji mano, kad mokykloje per pertraukas iš garsiakalbių galėtų sklisti moksleivių mėgstama muzika. Per radiją įvairūs pranešimai lengviau ir greičiau pasiektų moksleivius. Ką ji konkrečiai darys dėl savo tikslo? Iš pradžių ji su savo bendraminčiais ketina suburti radijo tarnybos komandą, kuri galėtų pasirūpinti įdomia ir naudinga radijo programa. Evelina mano, kad radijo...
2012-11-08
Kretingos rajono Salantų gimnazijos Iniciatyvių moksleivių klubas (kodėl kiekvienai mokyklai tokio neįkūrus?) nori „pagražinti savo miestelio aplinką, surinkti šiukšles ir sukurti jaukią, jaunatvišką atmosferą,“ – rašoma iniciatyvos registracijos anketoje. Šiuo metu Salantų miestelio centras yra renovuojamas: statomi nauji suoleliai ir šiukšlių dėžės, tvarkoma aplinka. Moksleiviai sumanė senas šiukšlių dėžes kūrybingai panaudoti: „Jaunatviškai jas perdažysime ir jas vėl bus galima naudoti pagal paskirtį! Naujas senas šiukšlių dėžes pastatysime ten, kur jų ypač reikia – miesto autobusų stotelėse“.
Puslapis 1 iš 14  > >>