Radijo taškas mokykloje


Trakų rajono Paluknio „Medeinos“ vidurinės mokyklos moksleivė Evelina (14–16 m.) imasi iniciatyvos įkurto mokykloje radijo tašką. 

Ji mano, kad mokykloje per pertraukas iš garsiakalbių galėtų sklisti moksleivių mėgstama muzika. Per radiją įvairūs pranešimai lengviau ir greičiau pasiektų moksleivius.

Ką ji konkrečiai darys dėl savo tikslo? Iš pradžių ji su savo bendraminčiais ketina suburti radijo tarnybos komandą, kuri galėtų pasirūpinti įdomia ir naudinga radijo programa. Evelina mano, kad radijo tašką įrengti bus gana nesunku dėl to, kad šiuo metu mokykloje vyksta remonto darbai:

„Dabar mokykloje yra ir elektrikų, ir kitų darbuotojų, taigi, manau, kad visi darbai greit pajudėtų,“ – rašo mergina savo iniciatyvos registracijos anketoje.

Puiki Evelinos iniciatyva, tik rekomenduojame iš pradžių išsiaiškinti, ar mokyklos direktorius galėtų skirti papildomų pinigų tam radijui įrengti. Jeigu ne – tada vertėtų pagalvoti, iš kur gauti pinigų: gal kreiptis į rėmėjus, gal rašyti projektą finansavimui gauti? Bet kuriuo atveju vienai viską padaryti labai sunku, todėl, norint, kad idėjos neliktų pakibusios ore, bet būtų įgyvendintos, pirmiausiai reikėtų geros komandos, ištvermės ir drąsos. Sėkmės, Evelina! Čia – Idėjų brandinimo ir įgyvendinimo gidas.