Poilsio erdvė Balbieriškio mokykloje


Prienų rajono Balbieriškio pagrindinės mokyklos dešimtokų komanda, sugalvojusi sau pavadinimą „Dream Team“ imasi iniciatyvos įkurti mokykloje poilsio erdvę.

Bičiuliams tokia idėja kilo nuobodžiai leidžiant pertraukas ant mokyklos palangių ir laiptų: „Turime jaukią renovuotą mokyklą, – rašo jie registracijos anketoje, – tačiau joje nėra jokios mokinių poilsiui skirtos erdvės. Pertraukų metu tenka sėdėti ant palangių arba laiptų. Norime sukurti poilsio erdvę mokiniams.“

Ir kaipgi ją kurs?

Išmintingi dešimtokai nežada laukti, kol kas nors pasiūlys savo dailidės paslaugas ir pagamins reikalingų baldų, nupirks priemonių.

Jie ketina pradėti nuo savęs ir pirmiausiai patys pagaminti po suoliuką. Moksleiviai kvies prie projekto prisijungti visus 5–9 klasių mokinius ir pagaminti bei mokyklai padovanoti savo klasės suoliuką.

Ten, kur jaukiai įsitaisys pačių pagaminti suoliukai, ten ir bus poilsio erdvė, kur galės atsipūsti ir pabendrauti ne tik moksleiviai, bet ir mokytojai. „Dream Team“ pastebi, kad kiekviena klasė bus suinteresuota saugoti poilsio zoną, nes ji bus įkurta jų pačių rankomis.

Iniciatoriams padės tėvai, mokyklos technologijų mokytojai, mokyklos administracija.