Tarptautinių mainų projektas ieško dalyvių


Vaikų ir jaunimo klubo „Šatrija“ jaunieji lyderiai šią vasarą rengia tarptautinį mainų projektą „Bendrauk gyvai – gyvenk sveikai“. Jis suburs 30 jaunų žmonių iš Lietuvos, Estijos, Vengrijos, Turkijos ir Italijos dešimčiai dienų jaukioje kaimo turizmo sodyboje Lietuvos gamtos apsuptyje. 

Dalyviai dalyvaus veiklose, kurios gerina sveikos gyvensenos ir gyvo bendravimo įgūdžius bei kūrybingumą. Projekto metu jaunuoliai diskutuos tarptautinėse grupelėse, vyks į pažintines ekskursijas, aktyviai leis laiką, susipažins su kitų tautų jaunimo kultūra, jų veikla ir pasaulėžiūra. Projekto metu bus sprendžiamos Europos jaunimui aktualios problemos, tokios kaip gyvo bendravimo stoka, sveikos gyvensenos įgūdžių trūkumas.

Šio projekto rezultatas bus dalyvių sukalti ir nudažyti inkilai, kurie simbolizuos mūsų kūrybiškumą ir informuos visuomenę apie šį projektą. Mes tikimės, kad šis projektas primins dalyviams, jog norint sveikai gyventi svarbu ne tik suvalgyti po vieną obuolį per dieną, bet ir dalyviams priminti, jog kasdien suvalgytas obuolys žingsnelis geros savijautos link, o kiekviena minutė praleista su artimais stiprina mūsų sielą ir užtikrina gerų emocijų dozę.

Vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“ ieško aktyvių jaunuolių, kurie norėtų ne tik dalyvauti tarptautiniuose projektuose, tačiau ir išmokti organizuoti projektus bei renginius. Laukiame Jūsų žinučių el. paštų: satrija_in_action@yahoo.com