ĮGYVENDINTA iniciatyva „El Sweet life“: teisinga muzika per pertraukas


Prasidėjo nauji mokslo metai. Ir niūros mokyklos sienos, pernykštės karpytos snaigės ant langų, valytojų stropiai laistomos pilkos gėlės, užkimęs skambutis – rodos, visa gviešiasi užgniaužti bet kokius laisvės ir optimizmo spindulėlius... 

Bet Ukmergės rajono Taujėnų vidurinės mokyklos šeši 14–16 m. moksleiviai nusprendė praskaidrinti pertraukas, kad visiems mokykloje būtų šviesiau, linksmiau ir maloniau. Gyvenimas visada atrodo gražesnis, kai širdyje ir ausyse skamba muzika. Nuo to jie ir pradėjo.

Iniciatyvinė grupė sugalvojo, kad nuobodumo problemą galėtų išspręsti garso kolonėlės įmontuotos mokyklos koridoriuose, o pertraukų metu grotų moksleivių mėgstama muzika. Norėdami išsiaiškinti, ką apie tai galvoja visa mokyklos bendruomenė, iniciatoriai pradėjo rinkti parašus.

Surinkę didžiąją daugumą moksleivių parašų, iniciatoriai parašė prašymą ir jį su visais parašais nunešė mokyklos administracijai.

Administracija, žinoma, kaip visada pakišo galingą kozirį – „trūksta lėšų“. Bet ir šią kliūtį norint nesunku įveikti. Jaunuoliai pradėjo ieškoti rėmėjų ir netrukus jie jau turėjo reikalingą pinigų sumą. Iniciatoriai patys sumontavo naujas kolonėles, su ūkvedžiu suderino visas kolonėlių pakabinimo smulkmenas.

Štai ir viskas. Geras darbas, kurį moksleiviai pavadino „El  Sweet life“, padarytas – džiaugiasi moksleiviai galėdami per pertraukas atsipūsti skambant teisingai muzikai. Džiaugiasi ir mokytojai, per pamokas matydami jaunus, linksmus ir entuziastingus moksleivius. Visus vienija ir atpalaiduoja muzika!